Logitech K780 Multi-Device
tastatur - UK - hvid Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | UK engelsk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Antal taster på tastatur | 107 |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Genvejstaster | Ja |
| Antal genvejstaster | 9 |
| USB stik | Ingen |
| Formål | Universel |
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| Nøgle rejseafstand | 2,2 mm |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Key pitch | 1,9 cm |
| Lydløse taster | Ja |
| Støjniveau | 45 dB |
| Keyboard tasteteknologi | Saks |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Certificering | CE, FCC, CB |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Tastatur i fuld størrelse | Ja |
| Ergonomisk designet | Ingen |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Metal, Plast, Gummi |
| LED-indikatorer | Batteri |
| Batteri LED-indikator | Ja |
| Middeltid til fejl (MTTF) | 150000 t |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Automatisk slukning | Ja |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iPadOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 380 x 22 x 158 mm |
| Tastatur vægt | 875 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 169 mm |
| Pakkedybde | 400 mm |
| Pakkehøjde | 33 mm |
| Pakkevægt | 1,08 kg |
| Pakkevolumen | 2231 cm³ |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Intern | Ingen |
| Antal kanaler | 3 kanaler |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 247 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 80 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 965 g |
| Ydre emballage volumen | 20800 cm³ |
| Produkter pr. palle | 528 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 10752 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 22272 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 25984 stk |