Kensington SureTrack
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE, Bluetooth 3.0 - rød
Mus inkl. musemåtte
=
Før
775,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
745,-
DKK
(596,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Rejse |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Certificering | FCC, CE, IC, RCM, VCCI, TELEC, BQB |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Rød |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Syntetisk ABS |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 36 mm |
| Vægt | 65 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 48 mm |
| Pakkedybde | 104 mm |
| Pakkehøjde | 184 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | macOS 10.14 or above; Windows 7 or above; Chrome OS 44 or above |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |