Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse
lodret mus - 2.4 GHz
Mus inkl. musemåtte
=
Før
843,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
813,-
DKK
(650,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Certificering | IC, RCM |
Design
| Formfaktor | Venstre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 58 mm |
| Dybde | 105,8 mm |
| Højde | 67 mm |
| Vægt | 80,5 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 156 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 175 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 475 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,6 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 2,2 kg |
Andre funktioner
| Specielle funktioner | SmartFit™ |
| Kompatible operativsystemer | Chrome OS 44 or above; Windows 7 or above; Windows 11; macOS 10.14 or above |