Kensington Pro Fit Compact
mus - Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0 - TAA-kompatibel
Mus inkl. musemåtte
=
Før
674,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
644,-
DKK
(515,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Rejse |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Bluetooth-version | 3.0 |
| Certificering | FCC, CE, IC, RCM, VCCI, TELEC, BQB |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 58,3 mm |
| Dybde | 96,4 mm |
| Højde | 32,6 mm |
| Vægt | 54,4 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 112 mm |
| Pakkedybde | 43 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
| Pakkehøjde | 85 mm |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantibevis | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Taiwan, Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 125 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 465 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 180 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,5 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 1,4 kg |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | macOS 10.14 or above; Windows 7 or above; Windows 11 |