Kensington Expert Mouse Wireless Trackball
styrebold - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 LE - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.331,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.301,-
DKK
(1.040,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Ring |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 4 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Trackball diameter | 5,5 cm |
| Sensortype | Optical |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 177,8 mm |
| Dybde | 101,6 mm |
| Højde | 260,3 mm |
| Vægt | 635 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
Logistik data
| Oprindelsesland | Taiwan |
| Antal pr. EUR-palle | 240 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
Andre funktioner
| Kapabilitet | Surface Laptop Go; Surface Laptop Studio 2; Surface Laptop 4; Surface Laptop 5 (13.5"); Surface Laptop 6 (13.5"); Surface Laptop 6 (15"); Surface Laptop 1 (13.5"); Surface Laptop 13.8"; Surface Laptop 2; Surface Pro 4; Surface Laptop Go 2; Surface Pro 13" (11th Ed); Surface Book 3; Surface Laptop 5 (15"); Surface Pro 10; Surface Pro 8; Surface Book 1; Surface Book 2; Surface Laptop Go 3; Surface Laptop SE; Surface Pro 6; Surface Pro 9; Surface Studio; Surface Studio 2; Surface Studio 2+; Surface Go; Surface Go 2; Surface Laptop Studio; Surface Go 3; Surface Go 4; Surface Laptop 15"; Surface Laptop 13"; Surface Laptop 3; Surface Pro 12" (1st Ed); Surface Pro 5; Surface Pro 7; Surface Pro 7+; Surface Pro X |
| Specielle funktioner | SmartFit™; Auto Wake/Sleep; Wireless USB Receiver Storage; Ambidextrous Design |
| Kompatible operativsystemer | macOS 10.9 or above; macOS 10.10 or above; macOS 10.13 or above; macOS Sierra 10.12; Windows 7; Windows 8; Windows 7 or above; Windows 8.1; macOS 10.9; macOS 10.8; Windows 10; Windows 11; Chrome OS 44 or above; macOS X 10.11 |
| Trackball | Ja |