iBOX Kallisto
tastatur - QWERTY - sort Indgangsudstyr
| Enhedstype | Tastatur |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Type | Trådløs; AAA type - genopladelig |
| Antal taster | 96 |
| Funktion for genvejstast | Multimedie, bluetooth, system toggle, volume -, lydløs, næste nummer, vælg alt, indsæt, skær |
| Placering og layout | QWERTY |
| Tastaturteknologi | Membran |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Bredde | 38 cm |
| Dybde | 15 cm |
| Højde | 2.6 cm |
| Vægt | 403 g |
| Farve | Sort |
| Udstyr inkluderet | AAA-batteri |
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE, Directive 2012/19/EU, EN 55032:2015/A11:2020, EN 55035:2017/A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 (2019-11), ETSI EN 301 489-17 V3.2.5 (2022-08), ETSI EN 300 440 V2.2.1 (2018-07), EN IEC 62368-1:2020+A11:2020, EN 62479:2010, IEC 62321-4:2013+AMD1:2017, IEC 62321-6:2015, IEC 62321-7-2:2017, IEC 62321-5:2013, IEC 62321-7-1:2015, IEC 62321-8:2017 |
| OS nødvendig | Windows, Android, Apple iOS, Apple MacOS |
| Nødvendigt antal | 1 |
| Driftstid (op til) | 250 timer |