HP 705 Rechargeable Wireless Mouse EMEA mus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
809,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
779,-
DKK
(623,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 6000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 8 |
| Antal programmerbare knapper | 7 |
| Stille klik | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Farvenavn | Black |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Plast |
| HP segment | Hjem, Forretning |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriets levetid | 1 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 118 mm |
| Dybde | 61 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 105 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 133 mm |
| Pakkedybde | 90,5 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 175 g |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtige teknologier og materialer | 50 % genbrugsplast; Emballagen kan genanvendes |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Batteri
| Genopladeligt batteri | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 1080 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 1000 x 1080 mm (47.2 x 39.4 x 42.5") |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 45 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
Andre funktioner
| Anbefalede systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |