HP 685 Comfort
mus - dobbelt funktion - Bluetooth - sort - Smart Buy
Mus inkl. musemåtte
=
Før
777,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
747,-
DKK
(597,60 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Hjem |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Antal knapper | 6 |
| Stille klik | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Farvenavn | Black |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Forretning |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 69,1 mm |
| Højde | 42,2 mm |
| Vægt | 88 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 134 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkevægt | 203 g |
| Pakkehøjde | 50 mm |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Bæredygtige teknologier og materialer | FSC-certificeret emballage; 65 % genbrugsplast; Emballagen kan genanvendes |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Pallens bruttovægt | 432 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 54 stk |
Andre funktioner
| Anbefalede systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |