HP 515
mus - full size, ultrahurtigt genopladeligt - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
682,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
652,-
DKK
(521,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 5 |
| Antal programmerbare knapper | 4 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Black |
| HP segment | Forretning |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 114,9 mm |
| Dybde | 73,3 mm |
| Højde | 39,9 mm |
| Vægt | 88,5 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 118 mm |
| Pakkedybde | 104 mm |
| Pakkevægt | 190 g |
| Pakkehøjde | 52 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Garantibevis | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Batteri
| Genopladeligt batteri | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Compliance-certifikater | CB, EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Pallens bruttovægt | 461,2 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 56 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port |
| Anbefalede systemkrav | USB Type-A port |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |