HP 250
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
586,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
556,-
DKK
(444,80 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Stille klik | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Farvenavn | Black |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Hjem |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 16 måned(er) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 69,3 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 38,2 mm |
| Vægt | 66,7 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 86 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 130 g |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Pallens bruttovægt | 536,1 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 91 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 13 stk |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Chrome OS™ |
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Anbefalede systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |