HP 225
tastatur - 2,5-zone layout - Pan Nordic - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel; Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs; Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst; RF trådløst |
| Pegeredskab | Touchpad; Touchpad |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %); Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja; Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer; 10 Million karakterer |
| Certificering | CE; FCC; RCM; MPTC; WPC; SDPPI; NTC; IMDA; SIRIM; TRA; EAC; MoC; ICASA; UKCA; KCC; VCCI; ANRT; RATEL; BIS; ANATEL; Telec; MOICT; Rohs; UkrSEPRO; iCTqatar; NOM; CE; FCC; RCM; MPTC; WPC; SDPPI; NTC; IMDA; SIRIM; TRA; EAC; MoC; ICASA; UKCA; KCC; VCCI; ANRT; RATEL; BIS; ANATEL; Telec; MOICT; Rohs; UkrSEPRO; iCTqatar; NOM |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen; Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Batteri; Batteri |
| HP segment | Forretning |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m; 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri; Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA; AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 1; 1 |
| Batteriets levetid | 16 måned(er); 16 måned(er) |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Bæredygtige teknologier og materialer | Emballagen kan genanvendes |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 425,9 x 146,1 x 26,8 mm |
| Vægt | 425,5 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk; 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 441 mm |
| Pakkedybde | 173 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakkevægt | 580 g |
Andre funktioner
| Dybde | 146,1 mm |
| Højde | 26,8 mm |
| UNSPSC-kode | 43211706 |
| Bredde | 425,9 mm |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 394 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |