Hama MW-600
mus - sort, antracit (sort)
Mus inkl. musemåtte
=
Før
626,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
596,-
DKK
(476,80 ekskl. moms)
Mus
| Rullende retning | Lodret |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 230 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 259 kg |