Gembird MUSWB-6B-01
mus - Bluetooth 3.0 - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
516,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
486,-
DKK
(388,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Bluetooth-version | 3.0+HS |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 65 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 51 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 130 mm |
| Pakkedybde | 185 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 75 g |