DELTACO TB-503
tastatur - med touchpad - Nordisk - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Touchpad |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 107 |
| Tasternes holdbarhed | 2 Million karakterer |
| Windows taster | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 98 |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 418 x 133 x 16 mm |
| Tastatur vægt | 796 g |
| Vægt | 690 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 490 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 890 g |
Andre funktioner
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 490 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 340 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,5 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471606000 |