DELTACO MS-798
mus - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
530,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
500,-
DKK
(400,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ingen |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 61 mm |
| Dybde | 106 mm |
| Højde | 37 mm |
| Vægt | 70 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 180 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 40 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |