DELTACO MS-776
mus - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
540,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
510,-
DKK
(408,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64 |
Vægt & størrelser
| Dybde | 103 mm |
| Højde | 36 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 130 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 60 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 450 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,45 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |