DELTACO MS-708
mus - 2.4 GHz - blå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
522,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
492,-
DKK
(393,60 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Knapper |
| Antal knapper | 3 |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Blå |
| Belysning | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 70 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 104 g |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 50 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 470 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,5 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |