Canyon Wireless Mouse MW-04 Optical/BT/3 Keys/R+L white
Mus inkl. musemåtte
=
Før
538,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
508,-
DKK
(406,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Universel |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Plast |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Vægt & størrelser
| Bredde | 61 mm |
| Dybde | 103 mm |
| Højde | 38,5 mm |
| Vægt | 47 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |