3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless
Bluetooth Edition - 3D-mus - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C
Mus inkl. musemåtte
=
Før
3.467,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.437,-
DKK
(2.749,60 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | 6DoF |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 15 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Certificering | CE, UKCA, EAC, FCC, IC, MIC, KC, RCM, BSMI, NCC, WEEE, RoHS-EU, RoHS-CN |
Design
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriets levetid | 2 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 142 mm |
| Dybde | 204 mm |
| Højde | 58 mm |
| Vægt | 549 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | BSMI, CE, China RoHS, EAC, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), KC, MIC, NCC, RCM, RoHS, UKCA, WEEE |
Andre funktioner
| USB stik | Ja |