3Dconnexion CadMouse Compact Wireless
mus - Bluetooth, 2.4 GHz, USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.012,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
982,-
DKK
(785,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 5 |
| Antal knapper | 7 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 50 |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Opladningstid for batteri | 7 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 67 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 110 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Etui | Ja |
| Brugervejledning | Ja |