Logitech Ergo Series Wave Keys for Business
tastatur - QWERTY - UK - grafit Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | UK engelsk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Nøglehætte materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 2,5 mm |
| Aktiveringskraft | 50 g |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Indbygget hukommelseskapacitet | 256 KB |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Kurvet |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Middeltid til fejl (MTTF) | 150000 t |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 55 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 376 x 30 x 219 mm |
| Tastatur vægt | 750 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 23,1 x 6,6 x 18,7 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 38 mm |
| Pakkedybde | 394 mm |
| Pakkehøjde | 238 mm |
| Pakkevægt | 952 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 76 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 900 g |