Logitech Casa Pop-Up Desk
tastatur og touchpad-sæt - klassisk chic Indgangsudstyr
Tastatur
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | UK engelsk |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Pegeredskab | Touchpad |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Key pitch | 1,8 cm |
| Nøgle rejseafstand | 1,5 mm |
Præstation
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Produktfarve | Grå |
| Farvenavn | Classic Chic |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Overdækning | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Sammenfoldelig | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batterikapacitet | 140 mAh |
| Opladningskilde | USB |
Systemkrav
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | iPadOS |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
Vægt & størrelser
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 290 mm |
| Højde | 29 mm |
| Højde (bagside) | 16 cm |
| Vægt | 690 g |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 112 x 280 x 17 mm |
| Touchpad dimensions (WxDxH) | 88 x 125 x 14 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 236 mm |
| Pakkedybde | 318 mm |
| Pakkehøjde | 43 mm |
| Pakkevægt | 1,45 kg |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | {loc-value} |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Batteri
| Genopladeligt batteri | Ja |
Andre funktioner
| Tastatur vægt | 375 g |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Tastatur formfaktor | Mini |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 375 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 497 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 154 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 7,78 kg |