HP 330 Wls Mse and KB ComboWIS
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel; Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs; Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst; RF trådløst |
| Pegeredskab | Ingen; Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse; Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja; Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen; Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Hjem; Hjem |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri; Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA; AAA |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous; Ambidextrous |
| Antal knapper | 2; 2 |
| Knapper type | Trykte knapper; Trykte knapper |
| Rul | Ja; Ja |
| Rulle type | Hjul; Hjul |
| Mus batteritype | AAA; AAA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 425,8 x 146,1 x 26,8 mm |
| Tastatur vægt | 420 g; 420 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 103 x 61,1 x 34 mm |
| Mus vægt | 50 g; 50 g |
| Vægt | 420 g; 420 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk; 2 stk |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 505 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 720 g |
Andre funktioner
| Dybde | 146,1 mm; 146,1 mm |
| Bredde | 425,9 mm; 425,9 mm |
| Højde | 26,8 mm; 26,8 mm |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-kode | 43211733 |