Keychron C2 Pro 8K tastatur Universel USB QWERTY US International Grå
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | US International |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Nøglehætte materiale | Polybutylenterephthalat (PBT) |
| Nøglehætter | Double shot |
| Tastaturnøgleprofil | Højprofileret |
| Windows taster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 4 mm |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Indbygget hukommelseskapacitet | 256 KB |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Plast |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-C |
| Hot-swap | Ja |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 436,48 x 130,33 x 27,87 mm |
| Tastatur vægt | 975 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |