Active Key AK-7000
tastatur - tysk - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Industriel |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Antal taster på tastatur | 103 |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Windows taster | Ja |
| Formål | PC/server |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
| Strømforbrug | 100 mA |
| Driftsspænding | 5 V |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 378 x 139 x 18 mm |
| Tastatur vægt | 660 g |
| Vægt | 700 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ingen |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 395 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 800 g |
Andre funktioner
| Dybde | 375 mm |
| Bredde | 140 mm |
| Funktionstaster på tastatur | FN Key |
| Højde | 18 mm |
Logistik data
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 30 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 420 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 420 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 430 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 25 kg |