Rapoo Kabellose lautlose Multi-Mode-Maus M500, schwarz Einstellbarer Sensor mit 1.600 DPI
Mus inkl. musemåtte
1x
Rapoo Kabellose lautlose Multi-Mode-Maus M500, schwarz Einstellbarer Sensor mit 1.600 DPI
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
Før
619,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
589,-
DKK
(471,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 4.0 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 67 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 41 mm |
| Vægt | 72 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Brugervejledning | Ja |