Logitech MX Palm Rest
håndledsstøtte til tastatur
Tastatur
| Tastatursprog | Engelsk; Engelsk |
Funktioner
| Enhedstype | Tastatur |
Design
| Produktfarve | Grafit; Grafit |
Strømstyring
| Antal understøttede batterier | 1 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 180 g; 180 g |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ingen; Ingen |
| Brugervejledning | Ja; Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 61,1 mm; 61,1 mm |
| Pakkedybde | 435,6 mm; 435,6 mm |
| Pakkehøjde | 17,1 mm; 17,1 mm |
| Pakkevægt | 245 g; 245 g |
Tekniske detaljer
| Produkttype | Keyboard palm rest; Keyboard palm rest |
Andre funktioner
| Mærke kompatibilitet | Logitech; Logitech |
| Kapabilitet | MX Keys; MX Keys |
| Smudsafvisende | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Bredde | 420 mm; 420 mm |
| Højde | 8 mm; 8 mm |
| Dybde | 64 mm; 64 mm |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 159 mm; 159 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 75 mm; 75 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 449 mm; 449 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,05 kg; 2,05 kg |