Logitech Master Series MX Keys S Combo for Mac
sæt med mus og tastatur full size - QWERTY - US International - space grey Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Hjemme/kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | US International |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 1,8 mm |
| Aktiveringskraft | 60 g |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |
| Baggrundsfarve | Hvid |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Aluminium, Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Batteriets levetid | 5 måned(er) |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningskilde | USB Type-C |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Antal knapper | 7 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Hyperhurtig rulning | Ja |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Mus batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi til mus | Lithium polymer (LiPo) |
| Musens batterikapacitet | 500 mAh |
| Antal batterier (mus) | 1 |
Systemkrav
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Understøttede mobile operativsystemer | iOS 14, iPadOS 14 |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 430,2 x 20,5 x 131,63 mm |
| Tastatur vægt | 810 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 84,3 x 51 x 124,9 mm |
| Mus vægt | 141 g |
| Håndledsstøttens dimensioner (BxDxH) | 430 x 67 x 8 |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 3 stk |
| Modtager inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Understøttede programmer | Logi Options+ |
| Garantiperiode | 2 År |