A4Tech FSTYLER Collection FM12S
mus - stille klik - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
545,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
515,-
DKK
(412,00 ekskl. moms)
| Enhedstype | Mus |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Bredde | 6.4 cm |
| Dybde | 10.8 cm |
| Højde | 3.5 cm |
| Vægt | 104 g |
| Farve | Sort |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Grænseflade | USB |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 3 |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Præstation | 5 millioner klik |
| Kabellængde | 1.5 m |
| Egenskaber | Symmetrisk design, rullehjul (4-vejs), stille klik |
| OS nødvendig | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |