Produkt nr: 16B1P3302/00
EAN: 8712581788810
Varenummer: F23159016
billigst-pricerunner
Philips 16B1P3302 skærm &#45 WLED &#45 16" &#45 IPS &#45 4ms
Producent: Philips
Produkt nr: 16B1P3302/00
EAN: 8712581788810
Varenummer: F23159016
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.054,40 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 16B1P3302/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektivt og imponerende! Oplev Philips 16B1P3302 skærm med WLED og IPS-teknologi
Med en opdateringsfrekvens på 75Hz og en responstid på blot 4 ms kan du stole på, at Philips 16B1P3302 skærm leverer en problemfri og flydende ydeevne. Oplev et nyt niveau af detaljer og skarphed i dine spil og videoer.
Bestil din Philips 16B1P3302 skærm i dag og nyd en mesterlig billedkvalitet!
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 39,6 cm (15.6")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 250 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 4 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 700:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn SmartContrast
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 170°
Synsvinkel, vertikal 170°
Vis antal farver 16,2 millioner farver
Responstid (hurtig) 4 ms
Pixel pitch 0,17925 x 0,17925 mm
Pixeltæthed 141 ppi
Vertikalt scanningsområde 48 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 34,4 cm
Synlig størrelse, vertikal 19,4 cm
Skærm diagonal (metrisk) 39,6 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 46%
sRGB-dækning (typisk) 64%
NTSC-dækning (typisk) 46%
Vis sRGB Ja
Størrelse på skærmpanel 15.6 inch/39.6 cm
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Komponent video synkronisering Separate sync
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 15 W
Lydudgang Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Akse Ja
Pivot vinkel 0 - 90°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 0 - 90°
Skærmvisning (OSD) Ja
Plug and play Ja
LED-indikatorer Drift, Standby
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 9 kWh
Strømforbrug (typisk) 5,8 W
Strømforbrug (standby) 0,1 W
Strømforbrug (slukket) 0,1 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 6 W
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1223926
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 0 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 359 mm
Dybde (med stativ) 119 mm
Højde (med stativ) 232 mm
Vægt (med stativ) 1,03 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 400 mm
Pakkedybde 103 mm
Pakkehøjde 281 mm
Pakkevægt 1,99 kg
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Kabler inkluderet USB Type-C
Hurtig start guide Ja
Brugervejledning Ja
Medfølgende software SmartControl
Bæredygtighed
Bæredygtighedscertifikater ENERGY STAR
Indeholder ikke Kviksølv, PVC/BFR
Andre funktioner
Kompatible operativsystemer DDC/CI; Mac OS X; sRGB; Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
Udvendigt finish type Tekstureret
Skærm synkroniseringsindgangssignal Separate Sync
Billedforbedring SmartImage
Compliance-certifikater RoHS
LowBlue tilstand Ja
Brugerkontrol SmartImage; Input; Menu; Power On/Off
Myndighedsgodkendelser CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003
EasyRead-tilstand Ja
Ingen tungmetaller Hg (kviksølv)
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 70000 t
Certificering CB TUV/GS TUV Ergo CU-EAC EAEU RoHS CE Mark FCC Class B ICES-003
Genbrug af data
Genbrugsplast 60%
Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%