Kramer CLS-AOCH/60F-164
HDMI(M) to HDMI(M), Active Optical 4K Cable, Low Smoke & Hal. Free, 50,0m
Funktioner
| Kabellængde | 50 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 2160p |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
| Understøttelse af RGB | 4:4:4 |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbit/sek. |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Understøttede digitale lydkanaler (ukomprimeret) | 8 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabelmateriale | Fiberoptik/kobber |
| Kabel kappemateriale | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Plug and play | Ja |
| Udvidet display identifikationsdata (EDID) | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, REACH, RoHS |
| Certificering | FCC |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 4,5 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |