Club 3D videoadapter
DisplayPort / HDMI - 16.86 cm
Porte & Grænseflader
| Stik 1 | Min iDisplayPort 1.4 |
| Stik 2 | HDMI 2.0b |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Kobber |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbit/sek. |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Maksimal opløsning (HDMI) | 4096 x 2160 pixel |
| Konverter type | Aktiv videoomformer |
| Maksimal opløsning | 4096 x 2160 pixel |
| USB påkrævet | Ingen |
| Plug and play | Ja |
| Kompatible operativsystemer | Windows 10, 8.1 Mac OS Sierra, High Sierra |
Strømstyring
| USB-drevet | Ingen |
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Kobber |
| Stik 1 | Mini DisplayPort |
| Stik 2 | HDMI |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| HDMI-version | 2.0b |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Maksimal opløsning | 4096 x 2160 pixel |
| Understøttede videotilstande | 2160p |
| Understøttede grafikopløsninger | 4096 x 2160 |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbit/sek. |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Produktfarve | Sort |
| Farveprøvetagning | 4:2:2, 4:4:4, 4:2:0 |
| Plug and play | Ja |
| Konverter type | Aktiv videoomformer |
| Oprindelsesland | Kina |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS; RoHS |
| Certificering | ROHS, FCC, CE EMI, WEEE; ROHS, FCC, CE EMI, WEEE |
Emballagesammensætning
| Vægt af papir/papemballage | 20 g |
| Vægt af plastemballage | 2 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 300 g |
| Total plastic packaging weight | 30 g |
Vægt & størrelser
| Højde | 168,6 mm |
| Bredde | 20 mm; 20 mm |
| Dybde | 11, 184; 11 mm |
| Vægt | 30 g; 30 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 60 mm; 60 mm |
| Pakkedybde | 35 mm; 35 mm |
| Pakkehøjde | 182 mm; 182 mm |
| Pakkevægt | 10 g; 10 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
Tekniske detaljer
| Kabelfarve | Sort |
Andre funktioner
| Kabelfarve | Sort |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8544 4290 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk; 10 stk |