CAGL25000BK10 Optische Audiokabel TosLi
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
| Stik 1 | Toslink |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 | Toslink |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 4 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 130 mm |
| Pakkedybde | 15 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 31 g |