Apple Lightning Digital AV Adapter
Lightning-kabel - HDMI / Lightning
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB Type-C |
| Hub-grænseflader | Lightning |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Porte, antal | 2 |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Lightning |
Systemkrav
| Andre understøttede operativsystemer | iOS, iPadOS |
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Maksimal opløsning (HDMI) | 1920 x 1080 pixel |
| Stik 1 | Lightning |
| Stik 2 | HDMI + USB Type-C |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080); 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 1080p; 1080p |
| Produktfarve | Hvid; Hvid |
| Andre understøttede operativsystemer | iOS, iPadOS |
| Kompatible produkter | iPhone 14 Pro; iPhone 14 Pro Max; iPhone 14; iPhone 14 Plus; iPhone 13 Pro; iPhone 13 Pro Max; iPhone 13 mini; iPhone 13; iPhone SE (3rd generation); iPhone 12 Pro; iPhone 12 Pro Max; iPhone 12 mini; iPhone 12; iPhone 11 Pro; iPhone 11 Pro Max; iPhone 11; iPhone SE (2nd generation); iPhone XS; iPhone XS Max; iPhone XR; iPhone X; iPhone 8; iPhone 8 Plus; iPhone 7; iPhone 7 Plus; iPhone 6s; iPhone 6s Plus; iPhone 6; iPhone 6 Plus; iPhone SE (1st generation); iPhone 5s; iPhone 5c; iPhone 5; iPad Pro 12.9-inch (2nd generation); iPad Pro 12.9-inch (1st generation); iPad Pro 10.5-inch; iPad Pro 9.7-inch; iPad Air (3rd generation); iPad Air 2; iPad Air (1st generation); iPad (9th generation); iPad (8th generation); iPad (7th generation); iPad (6th generation); iPad (5th generation); iPad (4th generation); iPad mini (5th generation); iPad mini 4; iPad mini 3; iPad mini 2; iPad mini (1st generation); iPod touch (7th generation); iPod touch (6th generation) |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 71 mm |
| Pakkedybde | 179 mm |
| Pakkehøjde | 18 mm |
| Pakkevægt | 40 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Kompatible produkter | iPhone 14 Pro; iPhone 14 Pro Max; iPhone 14; iPhone 14 Plus; iPhone 13 Pro; iPhone 13 Pro Max; iPhone 13 mini; iPhone 13; iPhone SE (3rd generation); iPhone 12 Pro; iPhone 12 Pro Max; iPhone 12 mini; iPhone 12; iPhone 11 Pro; iPhone 11 Pro Max; iPhone 11; iPhone SE (2nd generation); iPhone XS; iPhone XS Max; iPhone XR; iPhone X; iPhone 8; iPhone 8 Plus; iPhone 7; iPhone 7 Plus; iPhone 6s; iPhone 6s Plus; iPhone 6; iPhone 6 Plus; iPhone SE (1st generation); iPhone 5s; iPhone 5c; iPhone 5; iPad Pro 12.9-inch (2nd generation); iPad Pro 12.9-inch (1st generation); iPad Pro 10.5-inch; iPad Pro 9.7-inch; iPad Air (3rd generation); iPad Air 2; iPad Air (1st generation); iPad (9th generation); iPad (8th generation); iPad (7th generation); iPad (6th generation); iPad (5th generation); iPad (4th generation); iPad mini (5th generation); iPad mini 4; iPad mini 3; iPad mini 2; iPad mini (1st generation); iPod touch (7th generation); iPod touch (6th generation) |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |