DIGITUS DisplayPort kabel
1 m
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maksimal opløsning | 4096 x 2160 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080), 4096 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 1080p, 2160p |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Kabellængde | Ja |
| Stik 1 | DisplayPort |
| Stik 2 | DisplayPort |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Kabelmateriale | Kobber |
| AWG-ledningsstørrelse | 28 |
| Plug and play | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkevægt | 80 g |
| Pakkevolumen | 770 cm³ |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Logistik data
| Kode i den britiske toldtarif | 85444290 |
| Oprindelsesland | Kina |