4 pcs Magnetic USB-C Tip for
Porte & Grænseflader
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | USB C |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| USB version | 2.0 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Kabellængde | 2 m |
Præstation
| Produktfarve | Grå |
| Kabel kappemateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Dataoverførselshastighed | 0,48 Gbit/sek. |
| Plug and play | Ja |
| Kompatible produkter | All USB-C enabled devices |
Strømstyring
| Udgangsspænding | 5-20 V |
| Udgående strøm | 5 mA |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | REACH |
| Certificering | CE |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 65 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
Logistik data
| Garantiperiode | 2 År |