UTB HALF-RACK 1-2SP 14"D
Funktioner
| Rackkapacitet | 1U/2U |
| Type | Loftmonteret stativ |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 314 mm |
| Dybde | 356 mm |
| Højde | 117 mm |
| Indre bredde | 27,1 cm |
| Indvendig dybde | 29,2 cm |
| Indre højde | 9,4 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |