Shroud & Mount Kit for Single 66" wide D
Funktioner
| Rackkapacitet | 10U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 68,04 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 439 mm |
| Højde | 622 mm |
| Indvendig dybde | 38,1 cm |
| Indre højde | 44,5 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |