Middle Atlantic SFR 20-18
kabinet - 20U - 19"
Funktioner
| Rackkapacitet | 20U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 45 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 45,7 cm (18") |
| Bredde | 498 mm |
| Dybde | 462 mm |
| Højde | 1047 mm |
| Indvendig dybde | 40,6 cm |
| Indre højde | 88,9 cm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |