Middle Atlantic RK/ BRK Series BRK20-22 rack
20U
Funktioner
| Rackkapacitet | 20U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 90,7 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | MDF |
| Aftagelige sidepaneler | Ingen |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 526 mm |
| Dybde | 559 mm |
| Højde | 930 mm |
| Indre bredde | 45,2 cm |
| Indvendig dybde | 54,6 cm |
| Indre højde | 88,9 cm |
Emballeringsdata
| Antal skruer | 12 |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Pakkebredde | 812,8 mm |
| Pakkedybde | 1092,2 mm |
| Pakkehøjde | 127 mm |
| Pakkevægt | 28,6 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |