Middle Atlantic CFR Series CFR-12-16
rack
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Produktdesign | 4-stolper |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 406 mm |
| Højde | 557 mm |
| Indvendig dybde | 40,6 cm |
| Indre højde | 53,3 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
CFR-12-16 is designed to provide rackspace in cabinets, credenzas, podiums,
lecterns and other pre-built structures.