Middle Atlantic CFR Series CFR-11-18
rack
Funktioner
| Rackkapacitet | 11U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Grå |
| Materiale | Metal |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 45,7 cm (18") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Højde | 512,8 mm |
| Indvendig dybde | 46 cm |
| Indre højde | 51,3 cm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
Middle Atlantic CFR Series is designed to provide rackspace in cabinets, credenzas, podiums, lecterns and other pre-built structures.