Middle Atlantic CFR Series CFR-10-16
rack
Funktioner
| Rackkapacitet | 10U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Produktdesign | 4-stolper |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 40,6 cm (16") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 406 mm |
| Højde | 468 mm |
| Indvendig dybde | 40,6 cm |
| Indre højde | 44,5 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
Middle Atlantic CFR Series is designed to provide rackspace in cabinets, credenzas, podiums, lecterns and other pre-built structures.