Middle Atlantic AXS System 38RU, 26 deep in rack 4132
Funktioner
| Rackkapacitet | 38U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 294,84 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Rammetype | Åbn |
| Rack skinner | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Certificering | ASCE HCAI (formerly OSHPD) UL Listed |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 66 cm (26") |
| Bredde | 584,2 mm |
| Dybde | 812,8 mm |
| Højde | 1949 mm |
| Indvendig dybde | 66 cm |
| Indre højde | 168,9 cm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 92,5 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | Storbritannien |