Middle Atlantic 5-37-26
Slim 5 Series Knockdown Rack, 37RU, 26" Depth
Funktioner
| Rackkapacitet | 37U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 180 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Produktdesign | 4-stolper |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 486 mm |
| Dybde | 660 mm |
| Højde | 1740 mm |
| Indre bredde | 48,3 cm |
| Indvendig dybde | 66 cm |
| Indre højde | 164,5 cm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 26,1 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
Andre funktioner
| Produkter pr. palle | 1 stk |