INTL C5 FRAME 31D 2 BAY
Funktioner
| Rackkapacitet | 24U |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Kølingstype | Aktiv |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Ventilator ydeevne | 100 kubikfod/min. |
| Støjniveau | 34 dB |
| Certificering | Greenguard, EIA/TIA, UL |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1102,1 mm |
| Dybde | 714,5 mm |
| Højde | 794,5 mm |
| Indvendig dybde | 60,8 cm |
| Indre højde | 62,8 cm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |