8SP CABINET FRAME RK 23D
Funktioner
| Rackkapacitet | 8U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1134 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 584,2 mm |
| Højde | 379,5 mm |
| Indvendig dybde | 58,4 cm |
| Indre højde | 35,6 cm |
| Vægt | 7,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 10 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | Mexico |