8SP CABINET FRAME RK 20D
Funktioner
| Rackkapacitet | 8U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1134 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 50,8 cm (20") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 508 mm |
| Højde | 379,5 mm |
| Indvendig dybde | 50,8 cm |
| Indre højde | 35,6 cm |
| Vægt | 6,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 9,3 kg |
Logistik data
| Oprindelsesland | Mexico |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |