45SP/38D MULTIBAY BGR RK
Funktioner
| Rackkapacitet | 45U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1360,78 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 584 mm |
| Dybde | 965 mm |
| Højde | 2105 mm |
| Indvendig dybde | 89,9 cm |
| Indre højde | 2 m |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |