44SP/28D RACK W/REAR DR
Funktioner
| Rackkapacitet | 44U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1134 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
| Nøglelås | Ja |
| Dørlås til hoveddøren | Ja |
| Certificering | ASCE TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 71,1 cm (28") |
| Bredde | 558,8 mm |
| Dybde | 711,2 mm |
| Højde | 2060,6 mm |
| Indvendig dybde | 67,2 cm |
| Indre højde | 195,9 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | USA |